Եւրոպական Ֆութպոլ. Շաբաթավերջի Մրցումներուն Յայտագիրը

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան ծիրին մէջ կատարուելիք մրցումներուն, վստահաբար պարագլուխի դիրքերը գրաւող խումբերը պիտի փորձեն յաղթանակ արձանագրել` չկորսնցնելու համար իրենց դիրքերը:

Ստորեւ կու տանք շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ նշուած են խումբերուն գրաւած դիրքերը).

ԱՆԳԼԻԱ. 26-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ                                    ԺԱՄ

Թոթենհամ (4) – Նիւքասըլ (15)         14:45
Չելսի (3) – Ուիկըն (18)               17:00
Նորուիչ (14) – Ֆուլհեմ (13)           17:00
Սթոք Սիթի (10) – Ռիտինկ (17)        17:00
Սանտըրլենտ (12) – Արսենալ (6) 17:00
Սուանզի (8) – Քուինզ Փարք (20) 17:00
Սաութհեմփթըն (16) – Մանչեսթըր Սիթի  (2)   19:30

ՎԱՂԸ

Ասթոն Վիլա (19) – Ուեսթ Համ (11)    15:30
Մանչեսթըր Եունայթըտ (1) – Էվըրթըն (5) 18:00

ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

Լիվըրփուլ (7) – Ուեսթ Պրոմուիչ (9)           22:00

ԻՏԱԼԻԱ. 24-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Եուվենթուս (1) – Ֆիորենթինա (6) 19:00
Լացիօ Ռոմա (3) – Նափոլի (2)        21:45

ՎԱՂԸ

Փարմա (10) – Ճենովա (17)           13:30
Աթալանթա (13) – Քաթանիա (7) 16:00
Պոլոնիա (14) – Սիենա (19)           16:00
Քալիարի (16) – Ա. Սէ. Միլան (4)     16:00
Փալերմօ (20) – Փեսքարա (18)         16:00
Սամտորիա (15) – Ա. Էս. Ռոմա (8)   16:00
Ուտինեզէ (9) – Թորինօ (11)          16:00
Ինթեր Միլան (5) – Քիեւօ (12)         21:45

ՍՊԱՆԻԱ. 23-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Մայորքա (19) – Օսասունա (17)  17:00
Սելթա Վիկօ (18) – Վալենսիա (6)      19:00
Լեվանթէ (9) – Մալակա (4)                 21:00
Տեփորթիւօ Քորունա (20) – Կրանատա (16)     23:00
Ռէալ Մատրիտ (3) – Սեւիլլա (11)      23:00

ՎԱՂԸ

Պարսելոնա (1) – Կեթաֆէ (12)         13:00
Ռէալ Սարակոսա (15) – Ռէալ Սոսիետատ (8)        18:00
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (13) – Էսփանիոլ (14) 20:00
Ռայօ Վայեքանօ (7) – Աթլեթիքօ Մատրիտ (2)   22:00

ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

Ռէալ Պեթիս (5) – Ռէալ Վայատոլիտ (10)      22:30

ԳԵՐՄԱՆԻԱ. 21-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Պորուսիա Տորթմունտ (2) – Համպուրկ (9)      16:30
Այնթրախթ Ֆրանքֆորթ (4) – Նիւրեմպերկ (14)   16:30
Կրէօթըր Ֆուրթ (18) – Վոլֆսպուրկ (15)        16:30
Հանովըր-96 (10) – Հոֆընհայմ (16)                 16:30
Մէօնշընկլատպախ (7) – Պայէր Լեւերքուզըն (3)  16:30
Շթութկարթ (12) – Վերտըր Պրեմըն (11)  16:30
Պայէրն Միւնիխ (1) – Շալքէ (6)        19:30

ՎԱՂԸ

Օկզպուրկ (17) – Մայնց-05 (5)         16:30
Ֆրայպուրկ (8) – Ֆորթունա Տիւսելտոլֆ (13)     18:30

ՖՐԱՆՍԱ. 24-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Սենթ Էթիեն (6) – Մոնփելիէ (8)        18:00
Փարիզ Սեն Ժերմեն (1) – Պասթիա (13) 21:00
Աժաքսիօ (14) – Պորտօ (4)            21:00
Նանսի (19) – Ռիմ (18)                     21:00
Նիս (5) – Լորիան (9)                      21:00
Թրուա (20) – Սոշօ (17)              21:00
Վալանսիեն (12) – Պրեսթ (15)         21:00

ՎԱՂԸ

Էվիան (16) – Մարսէյ (3)             15:00
Ռենն (7) – Թուլուզ (11)              18:00
Լիոն (2) – Լիլ (10)                        22:00

 

Share this Article
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )