ԵՒՐՈՊԱԿԱՆ ՖՈՒԹՊՈԼ. ՇԱԲԱԹԱՎԵՐՋԻ ՄՐՑՈՒՄՆԵՐՈՒՆ ՅԱՅՏԱԳԻՐԸ

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան գծով կարգ մը ճակատումներ կը խոստանան ըլլալ հետաքրքրական:

Յաղթանակ պիտի փորձեն արձանագրել մանաւանդ պարագլուխի դիրքը գրաւող կազմերը` իրենց դիրքը այլոց չզիջելու համար:

Ստորեւ կու տանք շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ նշուած են անոնց գրաւած դիրքերը).

 

ԱՆԳԼԻԱ. 14-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ
ՇԱԲԱԹԺԱՄ
Նիւքեսըլ (4) – Չելսի (5)14:45
Պլեքպըրն (20) – Սուանզի (13)17:00
Մանչեսթըր Սիթի (1) – Նորուիչ (10)17:00
Քուինզ Փարք Ռէյնճըրզ (11) – Ուեսթ Պրոմուիչ (14)17:00
Թոթենհամ (3) – Պոլթըն (18)17:00
Ուիկըն (19) – Արսենալ (7)17:00
Ասթոն Վիլա (8) – Մանչեսթըր Եունայթըտ (2)19:30
ԿԻՐԱԿԻ
Էվըրթըն (9) – Սթոք (12)17:00
Վուլվզ (17) – Սանտըրլենտ (16)18:00
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ
Ֆուլհեմ (15) – Լիվըրփուլ (6)22:00
 

ԻՏԱԼԻԱ. 13-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ՇԱԲԱԹ
Ինթեր Միլան (12) – Ուտինեզէ (3)21:45
Նափոլի (6) – Լեչէ (20)21:45
Ճենովա (9) – Ա. Սէ. Միլան (2)21:45
ԿԻՐԱԿԻ
Քաթանիա (8) – Քալիարի (15)13:30
Պոլոնիա (17) – Սիենա (13)16:00
Քիեւօ (11) – Աթալանթա (14)16:00
Ֆիորենթինա (16) – Ա. Էս. Ռոմա (7)16:00
Եուվենթուս (1) – Սեսենա (19)16:00
Եուվենթուս (1) – Սեսենա (19)21:45
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ
Լացիօ Ռոմա (4) – Նովարա (18)21:45
 

ՍՊԱՆԻԱ. 15-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ՇԱԲԱԹ
Ռասինկ Սանթանտեր (20) – Վիարէալ (12)19:00
Սփորթինկ Խիխոն (18) – Ռէալ Մատրիտ (1)19:00
Պարսելոնա (2) – Լեվանթէ (4)21:00
Վալենսիա (3) – Էսփանիոլ (9)23:00
ԿԻՐԱԿԻ
Աթլեթիքօ Մատրիտ (10) – Ռայօ Վայեքանօ (11)13:00
Ռէալ Սոսիետատ (17) – Մալակա (5)17:00
Օսասունա (7) – Ռէալ Պեթիս (14)19:00
Մայորքա (15) – Աթլեթիքօ Պիլպաօ (8)21:00
Կրանատա (16) – Ռէալ Սարակոսա (19)22:30
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ
Սեւիլլա (6) – Կեթաֆէ (13)22:00
 

ՊՈՒՆՏԸՍԼԻԿԱ. 15-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ՇԱԲԱԹ
Պայէրն Միւնիխ (3) – Վերտըր Պրեմըն (4)16:30
Ֆրայպուրկ (17) – Հանովըր-96 (8)16:30
Քայզըրսլաութըրն (16) – Հերթա Պերլին (10)16:30
Մէօնշընկլատպախ (2) – Պորուսիա Տորթմունտ (1)16:30
Վոլֆսպուրկ (12) – Մայնց-05 (13)16:30
Պայէր Լեւերքուզըն (6) – Հոֆընհայմ (9)16:30
Շթութկարթ (7) – Քէօլն (11)19:30
ԿԻՐԱԿԻ
Համպուրկ (15) – Նիւրեմպերկ (14)16:30
Շալքէ (5) – Օկզպուրկ (18)18:30
 

ՖՐԱՆՍԱ. 16-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ՇԱԲԱԹ
Աժաքսիօ (20) – Լիլ (3)20:00
Պրեսթ (15) – Սենթ Էթիեն (8)20:00
Տիժոն (12) – Սոշօ (11)20:00
Էվիան (13) – Վալանսիեն (17)20:00
Մոնփելիէ – Լորիան (7)20:00
Քան (10) – Մարսէյ (9)20:00
Նիս (19) – Ռենն (4)22:00
ԿԻՐԱԿԻ
Պորտօ (14) – Նանսի (18)18:00
Փարիզ Սեն Ժերմեն (2) – Օքսեր (16)18:00
Լիոն (5) – Թուլուզ (6)22:00

 

Share this Article
CATEGORIES