Եւրոպական Ֆութպոլ. Շալքէ – Հանովըր-96 Մրցումով Այսօր Կը Վերսկսի «Պունտըսլիկա»-ն

Ամիս մը տեւած ձմեռնային արձակուրդէն ետք, այսօր` ուրբաթ, 18 յունուարին կը վերսկսի «Պունտըսլիկա»-ն, երբ տեղի կ՛ունենայ Շալքէ – Հանովըր-96 մրցումը:

Նշենք, որ երթի ախոյեան հանդիսացած Պայէրն Միւնիխ 18-րդ եւ դարձի առաջին հանգրուանին` վաղը պիտի հիւրընկալէ վերջին դիրքը գրաւող Կրէօթըր Ֆուրթը:

Ստորեւ կու տանք Գերմանիոյ, Սպանիոյ եւ Ֆրանսայի ախոյեանութեան մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ նշուած են խումբերուն գրաւած դիրքերը).

«ՊՈՒՆՏԸՍԼԻԿԱ». 18-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ                              ԺԱՄ
Շալքէ (7) – Հանովըր-96 (11)    21:30

ՇԱԲԱԹ
Պայէր Լեւերքուզըն (2) – Այնթրախթ Ֆրանքֆորթ (4)    16:30
Պայէրն Միւնիխ (1) – Կրէօթըր Ֆուրթ (18)      16:30
Հոֆընհայմ (16) – Մէօնշընկլատպախ (8) 16:30
Մայնց-05 (6) – Ֆրայպուրկ (5)         16:30
Վոլֆսպուրկ (15) – Շթութկարթ (9) 16:30
Վերտըր Պրեմըն (12) – Պորուսիա Տորթմունտ (3)      19:30

ԿԻՐԱԿԻ
Նիւրեմպերկ (14) – Համպուրկ (10)      16:30
Ֆորթունա Տիւսելտոլֆ (13) – Օկզպուրկ (17)    18:30

«ԼԱ ԼԻԿԱ». 20-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ
Էսփանիոլ (16) – Մայորքա (18)        22:00

ՇԱԲԱԹ
Կրանատա (17) – Ռայօ Վայեքանօ (6)   17:00
Ռէալ Սոսիետատ (9) – Պարսելոնա (1)  19:00
Կեթաֆէ (11) – Սեւիլլա (12)           21:00
Մալակա (5) – Սելթա Վիկօ (15)       23:00

ԿԻՐԱԿԻ
Օսասունա (20) – Տեփորթիւօ Քորունա (19)     13:00
Ռէալ Վայատոլիտ (10) – Ռէալ Սարակոսա (13) 18:00
Աթլեթիքօ Մատրիտ (2) – Լեվանթէ (8)   20:00
Վալենսիա (7) – Ռէալ Մատրիտ (3)     22:00

ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ
Ռէալ Պեթիս (4) – Աթլեթիքօ Պիլպաօ (14)      22:30

«ԼԻԿ-1». 21-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ
Լիոն (1) – Էվիան (18)         21:30

ՇԱԲԱԹ
Մարսէյ (3) – Մոնփելիէ (9)      18:00
Աժաքսիօ (15) – Վալանսիեն (10) 21:00
Պրեսթ (14) – Սենթ Էթիեն (11)   21:00
Լորիան (7) – Թրուա (19)       21:00
Սոշօ (17) – Ռեմ (16)          21:00
Թուլուզ (12) – Նանսի (20)            21:00

ԿԻՐԱԿԻ
Պասթիա (13) – Ռենն (6)       15:00
Լիլ (8) – Նիս (5)                    18:00
Պորտօ (4) – Փարիզ Սեն Ժերմեն (2)    22:00

 

Share this Article
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )