ՀՄԸՄ-ԼԵՎԱՄ. ՊԱՍՔԵԹՊՈԼԻ ԵՒ ՖՈՒԹՊՈԼԻ ՇԱԲԱԹԱՎԵՐՋԻ ՄՐՑՈՒՄՆԵՐՈՒՆ ՅԱՅՏԱԳԻՐԸ
Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք ՀՄԸՄ-ԼԵՎԱՄ-ի յանձնախումբին կողմէ կազմակերպուած պասքեթպոլի եւ ֆութպոլի մրցումները պիտի կատարուին ստորեւ տրուած յայտագիրին հիմամբ:
Պասքեթպոլի մրցումները, որոնք տեղի պիտի ունենան «Աղբալեան-ՀՄԸՄ» մարզամշակութային համալիրի «Ատոմ եւ Սելլա Թնճուկեան» մարզադաշտին վրայ, կարգ մը փոփոխութիւններ կրած են:
Ինչ կը վերաբերի ֆութպոլի մրցումներուն, անոնք տեղի պիտի ունենան «Հայր Պօղոս Արիս» մարզադաշտին վրայ:
Ստորեւ կու տանք մրցումներուն յայտագիրը.
ՖՈՒԹՊՈԼ, ՇԱԲԱԹ, 19 ՄԱՐՏ
ՓՈՔՐ ՏՂԱՔ ԺԱՄ
Թորոսեան – Եղիշէ Մանուկեան 11:00
Հարպոյեան – «Թռչնոց բոյն» 11:40
Շամլեան-Թաթիկեան – Կերթմենեան 12:20
Ս. Ագնէս – Յառաջ 13:00
Քաղաքի Հայ աւետ. քոլեճ – Մեսրոպեան 13:40
Ճեմարան – Ս. Քառասնից Մանկանց 14:20
ՄԻՋԱԿ ՏՂԱՔ
Սահակեան – «Թռչնոց բոյն» 11:00
Ս. Ագնէս – Շամլեան-Թաթիկեան 11:50
Թորոսեան – Խանամիրեան 12:40
Ճեմարան – Յառաջ 13:30
Հարպոյեան – Յովակիմեան 14:20
Եղիշէ Մանուկեան – Մեսրոպեան 15:10
Սոֆիա Յակոբեան – Մխիթարեան 15:00
ՄԵԾ ՏՂԱՔ
Մեսրոպեան – Շամլեան-Թաթիկեան 11:00
Սոֆիա Յակոբեան – Մխիթարեան 12:00
Քաղաքի Հայ աւետ. քոլեճ – Հարպոյեան 13:00
Եղիշէ Մանուկեան – Ս. Հռիփսիմեանց 14:00
Ճեմարան – Յառաջ 15:00
ՊԱՍՔԵԹՊՈԼ, ԿԻՐԱԿԻ, 20 ՄԱՐՏ
ԺԱՄ
Յառաջ – Ս. Հռիփսիմեանց (միջակ աղջիկներ) 14:00
Ճեմարան – Յառաջ (միջակ տղաք) 15:00
Ճեմարան – Յովակիմեան (միջակ աղջիկներ) 16:30
Կերթմենեան – Մեսրոպեան (միջակ աղջիկներ) 17:30
Սոֆիա Յակոբեան – Մեսրոպեան (միջակ տղաք) 18:30
Ստորեւ կու տանք ֆութպոլի դասաւորումը, այսօր տեղի ունենալիք մրցումներուն նախօրեակին
ՓՈՔՐ ՏՂԱՔ
Ա. ԽՄԲԱԿ ՄՐՑ. Յ. Հ. Պ. ՆՇ. ՍՏ. ԿԷՏ
1.- Հարպոյեան 2 2 0 0 12 1 6
2.- Մեսրոպեան 2 2 0 0 11 2 6
3.- Քաղաքի Հայ աւետ. քոլեճ 2 1 0 1 9 4 3
4.- Եղիշէ Մանուկեան 2 1 0 1 9 5 3
5.- «Թռչնոց բոյն» 2 0 0 2 2 14 0
6.- Թորոսեան 2 0 0 2 1 16 0
Բ. ԽՄԲԱԿ
1.- Ճեմարան 2 2 0 0 25 0 6
2.- Յառաջ 2 2 0 0 14 4 6
3.- Ս. Ագնէս 2 1 0 1 3 10 3
4.- Ս. Քառասնից Մանկանց 2 0 1 1 4 5 1
5.- Կերթմենեան 2 0 1 1 5 6 1
6.- Շամլեան-Թաթիկեան 2 0 0 2 1 26 0
ՄԻՋԱԿ ՏՂԱՔ
Ա. ԽՄԲԱԿ
1.- Թորոսեան 2 2 0 0 6 1 6
2.- Յովակիմեան 2 2 0 0 5 3 6
3.- Շամլեան-Թաթիկեան 2 1 0 1 6 4 3
4.- Խանամիրեան 2 1 0 1 6 5 3
5.- Հարպոյեան 2 0 0 2 1 5 0
6.- Ս. Ագնէս 2 0 0 2 4 11 0
Բ. ԽՄԲԱԿ
1.- Ճեմարան 2 2 0 0 17 0 6
2.- Յառաջ 1 1 0 0 2 0 3
3.- «Թռչնոց բոյն» 1 1 0 0 7 0 3
4.- Սահակեան 2 0 0 2 0 8 0
5.- Աբգարեան 2 0 0 2 0 18 0
Գ. ԽՄԲԱԿ
1.- Սոֆիա Յակոբեան 2 2 0 0 7 5 6
2.- Այնճարի Հայ աւետ. վարժարան 2 1 1 0 6 3 4
3.- Եղիշէ Մանուկեան 2 0 1 1 6 7 1
4.- Մեսրոպեան 1 0 0 1 2 3 0
5.- Մխիթարեան 1 0 0 1 0 3 0
ՄԵԾ ՏՂԱՔ
Ա. ԽՄԲԱԿ
1.- Շամլեան-Թաթիկեան 2 2 0 0 16 2 6
2.- Կ. Բ. Վ. 2 2 0 0 7 5 6
3.- Ս. Հռիփսիմեանց 2 1 0 1 13 5 3
4.- Մեսրոպեան 2 1 0 1 8 7 3
5.- Եղիշէ Մանուկեան 2 0 0 2 5 13 0
6.- Հարպոյեան 2 0 0 2 2 19 0
Բ. ԽՄԲԱԿ
1.- Ճեմարան 2 2 0 0 7 3 6
2.- Յառաջ 1 1 0 0 4 2 3
3.- Յովակիմեան 1 1 0 0 4 3 3
4.- Քաղաքի Հայ աւետ. քոլեճ 2 0 0 2 6 9 0
5.- Սոֆիա Յակոբեան 2 0 0 2 2 6 0