Եւրոպական Ֆութպոլ. Շաբաթավերջի Մրցումներուն Յայտագիրը. Վաղը` Ռէալ Մատրիտ – Վալենսիա Եւ Փարիզ Սեն Ժերմեն – Մարսէյ

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան գծով կարգ մը ճակատումներ, որոնց կարգին` Ռէալ Մատրիտ – Վալենսիա եւ Փարիզ Սեն Ժերմեն – Մարսէյ, պիտի ըլլան բաւական հետաքրքրական եւ լուսարձակները իրենց վրայ կեդրոնացնող:

Ստորեւ կու տանք շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ նշուած են խումբերուն գրաւած դիրքերը).

ՔԱԼՉԻՕ. 31-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ                                    ԺԱՄ

Ա. Սէ. Միլան (1) – Ֆիորենթինա (17)  16:00
Աթալանթա (11) – Սիենա (13)               16:00
Քալիարի (12) – Ինթեր Միլան (7)      16:00
Սեսենա (20) – Պոլոնիա (14)                16:00
Քիեւօ (10) – Քաթանիա (8)                  16:00
Լեչէ (18) – Ա. Էս. Ռոմա (6)               16:00
Նովարա (19) – Ճենովա (16)                 16:00
Ուտինեզէ (5) – Փարմա (15)                 16:00
Փալերմօ (9) – Եուվենթուս (2)                19:30
Լացիօ Ռոմա (3) – Նափոլի (4)              22:00

ՍՊԱՆԻԱ. 31-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Էսփանիոլ (9) – Ռէալ Սոսիետատ (14)  19:00
Կեթաֆէ (10) – Սփորթինկ Խիխոն (20)   19:00
Ռայօ Վայեքանօ (12) – Օսասունա (6)   19:00
Ռէալ Սարակոսա (18) – Պարսելոնա (2) 21:00
Ռէալ Պեթիս (15) – Վիարէալ (17)            23:00

ՎԱՂԸ

Լեվանթէ (5) – Աթլեթիքօ Մատրիտ (7)   13:00
Մայորքա (13) – Կրանատա (16)        17:00
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (11) – Սեւիլլա (8)   19:00
Ռէալ Մատրիտ (1) – Վալենսիա (3)           22:30

ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

Մալակա (4) – Ռասինկ Սանթանտեր (19)            22:00

ՊՈՒՆՏԸՍԼԻԿԱ. 29-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Քէօլն (16) – Վերտըր Պրեմըն (8)       16:30
Պայէրն Միւնիխ (2) – Օկզպուրկ (14)    16:30
Ֆրայպուրկ (13) – Նիւրեմպերկ (12)     16:30
Քայզըրսլաութըրն (18) – Հոֆընհայմ (10)  16:30
Շթութկարթ (6) – Մայնց-05 (11)        16:30
Վոլֆսպուրկ (9) – Պորուսիա Տորթմունտ (1)     16:30
Մէօնշընկլատպախ (4) – Հերթա Պերլին (17)    19:30

ՎԱՂԸ

Շալքէ (3) – Հանովըր-96 (5)                 16:30
Համպուրկ (15) – Պայէր Լեւերքուզըն (7) 18:30

ՖՐԱՆՍԱ. 31-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Աժաքսիօ (15) – Սենթ Էթիեն (6)       20:00
Պրեսթ (17) – Լիլ (3)                             20:00
Տիժոն (3) – Նանսի (11)                     20:00
Էվիան (10) – Ռենն (7)                     20:00
Մոնփելիէ (1) – Սոշօ (19)                   20:00
Վալանսիեն (12) – Թուլուզ (5)               20:00
Լիոն (4) – Օքսեռ (20)                      22:00

ՎԱՂԸ

Քան (18) – Պորտօ (8)                     18:00
Նիս (16) – Լորիան (14)                    18:00
Փարիզ Սեն Ժերմեն (2) – Մարսէյ (9)   22:00

 

 

Share this Article
CATEGORIES