Եւրոպական Ֆութպոլ. Շաբաթավերջի Մրցումներուն Յայտագիրը. Վաղը` Մանչեսթըր Եունայթըտ – Լիվըրփուլ

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան մրցումներուն ծիրին մէջ կատարուելիք ճակատումներուն շարքին կարեւորագոյն մրցումներէն մէկը տեղի պիտի ունենայ Անգլիոյ մէջ, ուր Մանչեսթըր Եունայթըտ պիտի հիւրընկալէ Լիվըրփուլը:

Ստորեւ կու տանք շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ նշուած են խումբերուն գրաւած դիրքերը).

ԱՆԳԼԻԱ. 22-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ                                                ԺԱՄ

Քուինզ Փարք (20) – Թոթենհամ (3)                 14:45
Ասթոն Վիլա (16) – Սաութհեմփթըն (17)       17:00
Էվըրթըն (5) – Սուանզի (9)                              17:00
Ֆուլհեմ (13) – Ուիկըն (18)                              17:00
Նորուիչ (12) – Նիւքասըլ (15)                      17:00
Ռիտինկ (19) – Ուեսթ Պրոմուիչ (7)                 17:00
Սթոք (10) – Չելսի (4)                                  17:00
Սանտըրլենտ (14) – Ուեսթ Համ (11)          17:00

ՎԱՂԸ

Մանչեսթըր Եունայթըտ (1) – Լիվըրփուլ (8)     15:30
Արսենալ (6) – Մանչեսթըր Սիթի (2)                 18:00

ՍՊԱՆԻԱ. 19-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Ռէալ Վայատոլիտ (11) – Մայորքա (16)        17:00
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (14) – Ռայօ Վայեքանօ (7)   17:00
Էսփանիոլ (18) – Սելթա Վիկօ (15)                 19:00
Օսասունա (20) – Ռէալ Մատրիտ (3)          21:00
Վալենսիա (8) – Սեւիլլա (12)                      23:00

ՎԱՂԸ

Ռէալ Պեթիս (5) – Լեվանթէ (6)                    13:00
Ռէալ Սոսիետատ (9) – Տեփորթիւօ Քորունա (19) 18:00
Աթլեթիքօ Մատրիտ (2) – Ռէալ Սարակոսա (13) 20:00
Մալակա (4) – Պարսելոնա (1)                     22:00

ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

Կեթաֆէ (10) – Կրանատա (17)                     21:00

ՔԱԼՉԻՕ. 20-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Պոլոնիա (16) – Քիեւօ (11)                              19:00
Ինթեր Միլան (5) – Փեսքարա (15)                  21:45

ՎԱՂԸ

Թորինօ (13) – Սիենա (20)                              13:30
Քալիարի (18) – Ճենովա (17)                      16:00
Քաթանիա (10) – Ա. Էս. Ռոմա (6)                16:00
Լացիօ Ռոմա (2) – Աթալանթա (12)                 16:00
Նափոլի (3) – Փալերմօ (19)                       16:00
Փարմա (8) – Եուվենթուս (1)                       16:00
Ուտինեզէ (9) – Ֆիորենթինա (4)              16:00
Սամտորիա (14) – Ա. Սէ. Միլան (7)               21:45

Share this Article
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )