Եւրոպական Ֆութպոլ. Շաբաթավերջի Մրցումներուն Յայտագիրը

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան մրցումներուն ծիրին մէջ տեղի ունենալիք ճակատումներուն կողքին, Անգլիոյ մէջ պիտի կատարուին նաեւ բաժակի մրցումներ (6-րդ հանգրուան):

Ստորեւ կու տանք շաբաթավերջին տեղի ունենալիք մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ նշուած են խումբերուն գրաւած դիրքերը).

ԱՆԳԼԻԱ. 29-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ                                    ԺԱՄ

Ֆուլհեմ (10) – Սուանզի (11)                17:00
Ուիկըն (20) – Ուեսթ Պրոմուիչ (14)           17:00

ՎԱՂԸ

Վուլվզ (19) – Մանչեսթըր Եունայթըտ (1) 15:30
Նիւքասըլ (6) – Նորուիչ (12)                 18:00

ԲԱԺԱԿԻ ՄՐՑԱՇԱՐՔ

ԱՅՍՕՐ

Էվըրթըն – Սանտըրլենտ                      14:45
Թոթենհամ – Պոլթըն                   19:30

ՎԱՂԸ

Չելսի – Լայսթըր Սիթի                        16:05
Լիվըրփուլ – Սթոք                           18:00

ՔԱԼՉԻՕ. 28-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Փարմա (16) – Ա. Սէ. Միլան (1)            19:00
Ֆիորենթինա (15) – Եուվենթուս (2)      21:45

ՎԱՂԸ

Քալիարի (17) – Սեսենա (20)                13:30
Պոլոնիա (9) – Քիեւօ (11)                   16:00
Քաթանիա (8) – Լացիօ Ռոմա (3)      16:00
Ինթեր Միլան (7) – Աթալանթա (12)           16:00
Լեչէ (18) – Փալերմօ (10)                   16:00
Սիենա (14) – Նովարա (19)                 16:00
Ուտինեզէ (5) – Նափոլի (4)                 21:45

ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

Ա. Էս. Ռոմա (6) – Ճենովա (13)            21:45

ՍՊԱՆԻԱ. 27-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Կեթաֆէ (13) – Ռէալ Սոսիետատ (12)   19:00
Կրանատա (16) – Սփորթինկ Խիխոն (19) 19:00
Ռէալ Սարակոսա (20) – Օսասունա (6)  19:00
Սեւիլլա (11) – Պարսելոնա (2)               21:00
Ռայօ Վայեքանօ (10) – Ռէալ Պեթիս (15) 23:00

ՎԱՂԸ

Լեվանթէ (5) – Վիարէալ (17)                13:00
Մայորքա (14) – Աթլեթիքօ Մատրիտ (8) 17:00
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (7) – Վալենսիա (3)  19:00
Ռէալ Մատրիտ (1) – Մալակա (4)            22:30

ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

Էսփանիոլ (9) – Ռասինկ Սանթանտեր (18)     22:00

ՖՐԱՆՍԱ. 28-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Օքսեռ (19) – Էվիան (10)                   20:00
Պորտօ (9) – Աժաքսիօ (13)                  20:00
Քան (14) – Փարիզ Սեն Ժերմեն (1)           20:00
Լորիան (15) – Պրեսթ (12)            20:00
Մարսէյ (8) – Տիժոն (18)                    20:00
Նանսի (17) – Մոնփելիէ (2)                 20:00
Սենթ Էթիեն (4) – Լիոն (7)                  22:00

ՎԱՂԸ

Ռենն (5) – Թուլուզ (6)                     18:00
Սոշօ (20) – Նիս (16)                            18:00
Լիլ (3) – Վալանսիեն (11)                   22:00

 

Share this Article
CATEGORIES