ԵՒՐՈՊԱԿԱՆ ՖՈՒԹՊՈԼ. Շաբաթավերջի Մրցումներուն Յայտագիրը. Վաղը` Եուվենթուս – Ինթեր Միլան

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան գծով շարք մը ճակատումներ, որոնց կարգին` Եուվենթուս – Ինթեր Միլան մրցումը, պիտի ըլլան հետաքրքրական եւ լուսարձակները իրենց վրայ կեդրոնացնող:

 

Ստորեւ կու տանք շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ նշուած են խումբերուն գրաւած դիրքերը` ընդհանուր դասաւորման մէջ).

 

ԱՆԳԼԻԱ. 30-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ
ԱՅՍՕՐԺԱՄ
Չելսի (5) – Թոթենհամ (4)14:45
Արսենալ (3) – Ասթոն Վիլա (15)17:00
Պոլթըն (18) – Պլեքպըրն (16)17:00
Լիվըրփուլ (7) – Ուիկըն (19)17:00
Նորուիչ (14) – Վուլվզ (20)17:00
Սանտըրլենտ (9) – Քուինզ Փարք (17)17:00
Սուանզի (8) – Էվըրթըն (10)17:00
Սթոք (11) – Մանչեսթըր Սիթի (2)19:30
ՎԱՂԸ
Ուեսթ Պրոմուիչ (13) – Նիւքասըլ (6)18:00
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ
Մանչեսթըր Եունայթըտ (1) –  Ֆուլհեմ (12)22:00
ՔԱԼՉԻՕ. 29-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ
ԱՅՍՕՐ
Ա. Սէ. Միլան (1) – Ա. Էս. Ռոմա (6)19:00
Փալերմօ (10) – Ուտինեզէ (5)21:45
ՎԱՂԸ
Աթալանթա (12) – Պոլոնիա (9)13:30
Սեսենա (20) – Փարմա (17)16:00
Քիեւօ (11) – Սիենա (15)16:00
Ճենովա (14) – Ֆիորենթինա (16)16:00
Լացիօ Ռոմա (3) – Քալիարի (13)16:00
Նափոլի (4) – Քաթանիա (8)16:00
Նովարա (19) – Լեչէ (18)16:00
Եուվենթուս (2) – Ինթեր Միլան (7)21:45
ՍՊԱՆԻԱ. 29-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ
ԱՅՍՕՐ
Մայորքա (12) – Պարսելոնա (2)19:00
Ռէալ Մատրիտ (1) – Ռէալ Սոսիետատ (14)21:00
Կեթաֆէ (13) – Վալենսիա (3)23:00
ՎԱՂԸ
Ռէալ Սարակոսա (20) – Աթլեթիքօ Մատրիտ (8)13:00
Էսփանիոլ (6) – Մալակա (5)17:00
Լեվանթէ (4) – Օսասունա (7)17:00
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (9) – Սփորթինկ Խիխոն (19)19:00
Ռայօ Վայեքանօ (10) – Վիարէալ (17)20:45
Ռէալ Պեթիս (15) – Ռասինկ Սանթանտեր (18)20:45
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ
Կրանատա (16) – Սեւիլլա (11)22:00
ՊՈՒՆՏԸՍԼԻԿԱ. 27-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ
ԱՅՍՕՐ
Պայէրն Միւնիխ (2) – Հանովըր-96 (7)16:30
Ֆրայպուրկ (16) – Քայզըրսլաութըրն (18)16:30
Մայնց-05 (11) – Հերթա Պերլին (17)16:30
Մէօնշընկլատպախ (3) – Հոֆընհայմ (12)16:30
Վերտըր Պրեմըն (6) – Օկզպուրկ (15)16:30
Վոլֆսպուրկ (9) – Համպուրկ (14)16:30
Շալքէ (4) – Պայէր Լեւերքուզըն (5)19:30
ՎԱՂԸ
Շթութկարթ (8) – Նիւրեմպերկ (10)16:30
Քէօլն (13) – Պորուսիա Տորթմունտ (1)18:30
ՖՐԱՆՍԱ. 29-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ
ԱՅՍՕՐ
Աժաքսիօ (16) – Լորիան (12)20:00
Պրեսթ (13) – Նանսի (14)20:00
Էվիան (10) – Լիլ (3)20:00
Լիոն (5) – Սոշօ (19)20:00
Մոնփելիէ (2) – Սենթ Էթիեն (6)20:00
Նիս (18) – Մարսէյ (9)20:00
Վալանսիեն (11) – Ռենն (7)22:00
ՎԱՂԸ
Տիժոն (15) – Քան (17)18:00
Թուլուզ (4) – Օքսեռ (20)18:00
Փարիզ Սեն Ժերմեն (1) – Պորտօ (8)22:00

 

 

 

Share this Article
CATEGORIES