Եւրոպական Ֆութպոլ. Շաբաթավերջի Մրցումներուն Յայտագիրը. Վաղը` Ա. Էս. Ռոմա – Ա. Սէ. Միլան

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան մրցումներուն ծիրին մէջ, վաղը Իտալիոյ մէջ պիտի կատարուի բաւական հետաքրքրական ճակատում մը, որուն ընթացքին Ա. Էս. Ռոմա պիտի հիւրընկալէ Ա. Սէ. Միլանը:

Իսկ Ֆրանսայի մէջ Մարսէյ – Սենթ Էթիեն հանդիպումը եւս կը խոստանայ ըլլալ հետաքրքրական:

Ստորեւ` շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ նշուած են խումբերուն գրաւած դիրքերը).

ՔԱԼՉԻՕ. 18-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ                                    ԺԱՄ

Փեսքարա (18) – Քաթանիա (8)         19:00
Քալիարի (16) – Եուվենթուս (1)        21:45

ՎԱՂԸ

Ինթեր Միլան (2) – Ճենովա (19)       13:30
Աթալանթա (12) – Ուտինեզէ (9)        16:00
Պոլոնիա (13) – Փարմա (10)                 16:00
Փալերմօ (17) – Ֆիորենթինա (4)        16:00
Սամտորիա (14) – Լացիօ Ռոմա (3)          16:00
Սիենա (20) – Նափոլի (5)                   16:00
Թորինօ (15) – Քիեւօ (11)                   16:00
Ա. Էս. Ռոմա (6) – Ա. Սէ. Միլան (7) 21:45

ԱՆԳԼԻԱ. 18-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Ուիկըն (18) – Արսենալ (5)                  14:45
Մանչեսթըր Սիթի (2) – Ռիտինկ (20)    17:00
Նիւքասըլ (15) – Քուինզ Փարք (19)           17:00
Սաութհեմփթըն (17) – Սանտըրլենտ (16) 17:00
Թոթենհամ (4) – Սթոք (9)             17:00
Ուեսթ Պրոմուիչ (7) – Նորուիչ (8)       17:00
Ուեսթ Համ (11) – Էվըրթըն (6)               17:00
Լիվըրփուլ (12) – Ֆուլհեմ (13)               19:30

ՎԱՂԸ

Սուանզի (10) – Մանչեսթըր Եունայթըտ (1)     15:30
Չելսի (3) – Ասթոն Վիլա (14)                18:00

ՍՊԱՆԻԱ. 17-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Վալենսիա (11) – Կեթաֆէ (8)                21:00
Աթլեթիքօ Մատրիտ (2) – Սելթա Վիկօ (15)     23:00

ՎԱՂԸ

Ռէալ Պեթիս (5) – Մայորքա (18)       17:00
Ռէալ Վայատոլիտ (9) – Պարսելոնա (1)  19:00
Մալակա (4) – Ռէալ Մատրիտ (3)            21:00
Օսասունա (16) – Կրանատա (17)       21:00
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (12) – Ռէալ Սարակոսա (14) 23:00

ՖՐԱՆՍԱ. 19ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ԱՅՍՕՐ

Լիլ (11) – Մոնփելիէ (9)                    18:00
Աժաքսիօ (14) – Ռենն (6)                   21:00
Պասթիա (16) – Նանսի (20)                 21:00
Պորտօ (7) – Թրուա (19)                    21:00
Լորիան (4) – Ռեմ (17)                     21:00
Պրեսթ (13) – Փարիզ Սեն Ժերմեն (1)   21:00
Լիոն (2) – Նիս (5)                         21:00

ՎԱՂԸ

Վալանսիեն (10) – Էվիան (15)               15:00
Թուլուզ (12) – Սոշօ (18)                    18:00
Մարսէյ (3) – Սենթ Էթիեն (8)                22:00

 

 

 

 

Share this Article
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )